Kambariai

KAMBARIAI

_

Viešbutis yra trijų aukštų, įrengtas liftas – galima apgyvendinti iki 90 žmonių.

liuksas

95 / 140 EUR

Visi kambariai įrengti patogiai, kambariuose yra telefonas, televizija, interneto ryšys, šaldytuvas, plaukų džiovintuvas ir kitas reikalingas inventorius.

Svečiams esame paruošę 16 vienviečių, 26 dviviečius, trivietį, keturvietį, verslo bei liukso klasės kambarius.

Svečių patogumui įrengta poilsio erdvė, kurioje mūsų svečiai ras biliardo stalą, stalo žaidimų stalus. Kiekvieną rytą svečius pasitinkame įvairių pasirinkimų gausiu bufetiniu pusryčių meniu. Viešbutyje veikia restoranas TRYS, yra įrengtos pokylių bei konferencijų salės. Viešnagės metu, svečiai gali užsisakyti drabužių valymo bei lyginimo paslaugas.

Vaikai iki 7 metų amžiaus priimami nemokamai, jei jiems nereikalinga atskira lova. Pristatomos lovos kaina – 25 eur. Esame gyvūnams draugiškas viešbutis, apsistoti mielai priimsime ir su augintiniu už papildomą mokestį.

Viešbutyje akcentuojame ne atskirus techninius parametrus, bet hostingo pasaugą kaip bendrą įvairių dedamųjų junginį, kur kiekviena dalis yra svarbiausia. Nuo sklandžios rezervacijos iki malonaus išlydėjimo.

PASLAUGOS

_

Restoranas

Palepinkite save mūsų restorane. Klauskite to, ko norite ir mūsų profesionalūs virėjai jums paruoš maistą.

Konferencijų salė

Konferencijų salėje galima organizuoti renginius, pristatymus, konferencijas, vesti mokymus bei seminarus.

Internetas

Mūsų viešbutyje jūs naudosite nemokamą belaidį internetą ilsėdamiesi ar norėdami palaikyti ryšį su savo artimaisiais ir draugais.

Kitos paslaugos

Automobilių stovėjimo aikštelė, taksi iškvietimas pagal užsakymą, antra pagalvė pageidaujant, lygintuvas ir lyginimo lenta.