Viešbučio taisyklės

VIEŠBUČIO TAISYKLĖS

_

1. Svečiai viešbutyje laukiami atvykstant nuo 15 val.; išvykimo laikas iki 12 val.
2. Jeigu pageidaujate iš viešbučio išvykti vėliau, yra taikomas papildomas mokestis, prašome apie tai iš anksto informuoti viešbučio administratorių (-ę).
3. Atvykus į viešbutį turi būti pateiktas asmens tapatybės dokumentas.
4. Kambariuose ir viešbučio bendro naudojimo patalpose rūkyti draudžiama. Nesilaikant šios taisyklės bauda – 50€.
5. Kambariuose gali nakvoti tik viešbučio administracijoje prisiregistravę asmenys. Neregistruoti svečiai gali lankytis iki 23.00 val.

6. Viešbučio svečiai atlygina viešbučiui padarytus materialinius nuostolius, kurie atsirado dėl svečių ar jų pasikviestų asmenų kaltės. Administratorius (-ė) turi teisę iškeldinti iš kambario asmenis, jeigu jie nesilaiko ir šiurkščiai pažeidžia viešbučio vidaus tvarkos taisykles bei reikalauti atlyginti padarytą žalą ir nuostolius. Bet kokie ginčai sprendžiami derybomis, o nepavykus – LR įstatymų nustatyta tvarka.
7. Viešbučio svečias (-iai), norintys atsivežti į viešbutį gyvūną (-us), turi iš anksto tai suderinti su viešbučiu ir pranešti apie tai. Už kiekvieną svečio į viešbutį atsivežtą gyvūną Viešbutis ima papildomą mokestį; gyvūno (-ų) šeimininkas yra atsakingas už viešbutyje gyvenantį gyvūną (-us) ir įsipareigoja visiškai atlyginti gyvūno (-ų) padarytą žalą viešbučiui.
8. Apie pastebėtus techninius gedimus ar netinkamą paslaugos kokybę viešbučio svečiai informuoja viešbučio administraciją, priešingu atveju, viešbutis atleidžiamas nuo atsakomybės.
9. Nuo 23.00 val. iki 8.00 val. (vietos laiku) viešbutyje – ramybės laikas. Prašome gerbti visų svečių poilsį. Jeigu Jums trukdo ilsėtis kiti svečiai, prašome kreiptis į viešbučio administratorių (-ę).
10. Kambariai tvarkomi kasdien, nuo 8 iki 17 val., klientui nesant kambaryje. Kambarinė, tvarkydama kambarį, pakeis rankšluostį tik tuomet, jei jis bus paliktas ant grindų. Patalynė be svečio prašymo keičiama ne dažniau kaip po 4 pragyvenimo viešbutyje parų.
11. Vertingus daiktus rekomenduojame laikyti kambariuose esančiuose seifuose. Už vertingus daiktus paliktus kambaryje- viešbutis nėra atsakingas.
12. Dėkojame, kad saugojate viešbučio inventorių. Informuojame, kad už padarytą žalą inventoriui numatyta materialinė atsakomybė.
13. Viešbučio svečiai privalo laikytis priešgaisrinės saugos taisyklių (jas rasite viešbučio kambaryje).
14. Viešbučio svečiai už paslaugas gali atsiskaityti išankstiniu pavedimu, grynaisiais pinigais (Eurais) arba kreditinėmis kortelėmis.
15. Prašymus / skundus sprendžia viešbučio direktorė Jurgita Lekiatė nuo 8.00 iki 17.00 mob. tel. nr.:+37068249887. Nesutikus su sprendimu skundą / prašymą galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius), el. p.tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51,
faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse – http://www.vvtat.lt/index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.

KAMBARIŲ REZERVAVIMAS

_

Mūsų svečiams viešbutyje „Tomas” yra paruošta daugiau erdvių kambarių.

Vienvietis kambarys

43.00 – 65.00

Lova 1 viengulė
Tinka 1 žmogui
Internetas WiFi
Įskaičiuoti pusryčiai: Taip
Kambarių aptarnavimas: Taip

Dvivietis kambarys

43.00 – 75.00

Lova 1 dvigulė
Tinka 1 / 2 žmonėms
Internetas WiFi
Įskaičiuoti pusryčiai: Taip
Kambarių aptarnavimas: Taip

Trivietis kambarys

95.00

3 viengulės lovos
Tinka 1 / 3 žmonėms
Internetas WiFi
Įskaičiuoti pusryčiai: Taip
Kambarių aptarnavimas: Taip